To Top

Nodolini.pl

Nodolini Polska. Mamy pasję do zraszaczy
Odezwij się. Chcielibyśmy z Tobą współpracować.

  • Start
  • Porady
  • Zrasz. elektroniczne

Nowość- elektroniczne zraszanie

Elektronicznie sterowane systemy zraszania, nawadniania, dopiero wchodzą na rynek. Poczytaj o ich zastosowaniach.

S70 Electroniczny Zraszacz Programowalny

Dostępne dysze: 20-40 mm Ø

Nowa seria S70 Electronic zraszaczy Nodolini jest wyposażona w nowoczesne systemy sterowania pracą zraszania. Cechą zraszacza jest programowalny i zdalni sterowany system o skomplikowanej nazwie „Electronic Management”. Obejmuje to możliwość regulacji kąta zraszania i obracania go w prawo lub w lewo.

Ponadto możliwe jest indywidualne dostosowanie prędkości obrotowej, niezależnie od ciśnienia roboczego i kierunku obrotu.

Image

Jet Electronic Just-Angle Control Wind
Elektroniczne działo wodne "właściwego kąta"

Zraszacz ma dodatkowe elementy wyposażenia - np. jest wyposażony w dwa anemometry, które mierzą siłę i kierunek wiatru. Poprzez cyfrową obróbkę zarejestrowanych przez anemometry danych zraszacz może pionowo ustawić swój kąt. Dzięki tej technologii zraszacz może zwiększyć kąt pionowy o maks. 7 ° i przesunięcie (w poziomie) o maksymalnie 30 °. System ten został wdrożony po to aby uzyskać najlepszy możliwy rozrzut strugi wody nawet w warunkach kiedy wieje silniejszy wietr.

Image

O dystrybutorach

Poczytaj o dostawcach tych produktów na polski i niemiecki rynek. Poniżej znajdziesz opisy firm które dystrybuują markę Nodolini na terenie Polski.

Lubisz to co widzisz? Zapisz sobie kopię - teraz.

Aqua-Grupa SBS © 2019

Aqua-Grupa SBS jest częścią Grupy SBS

Zaloguj się na swoje konto

Zaloguj się