To Top

Nodolini.pl

Nodolini Polska. Mamy pasję do zraszaczy
Odezwij się. Chcielibyśmy z Tobą współpracować.

  • Start
  • Porady
  • Wykaz zraszaczy

Zraszacze antypyłowe

Aqua-Grupa SBS z dumą reprezentuje gamę głowic przeciwpyłowych zraszaczy Nodolini, specjalnie zaprojektowany do tłumienia pyłu.

Ciągłe badania prowadzone przez Nodolini w ciągu czterdziestu lat działalności gospodarczej umożliwiły połączenie niezawodnej inżynierii mechanicznej z najwyższą wydajnością.

Opis typoszeregu
Asortyment podzielony jest na głowice zraszaczy z trajektorią 28° (dla kopalń i placów budowy) oraz głowice zraszaczy z trajektorią 43° (dla hałd i stromych zboczy). Wszystkie modele wykonane dla celów tłumienia zapylenia są wyposażone w chronione części ruchome, co umożliwia niezawodne i pewne działanie.

Praca w ciężkich warunkach pracy.
Plastyfikacja tworząca powłokę z tworzywa sztucznego jest standardowym wyposażeniem tego urządzenia, a także zapewnia doskonałą ochronę narażonych na zużycie komponentów.

Na specjalne życzenie klienta możliwe są indywidualne rozwiązania, takie jak np. twarda oksydacja dla szczególnie agresywnej wody lub możliwe jest stosowanie dysz ze stali nierdzewnej. Firma jest również zdeterminowana dla zaspokojenia wszelkich innych wymagań klienta.

Zraszacze rolnicze

Zraszacze rolnicze tutaj prezentowane zostały zaprojektowane z wysokiej jakości materiałów. Celem było aby uzyskać maksymalną wydajność przy zmniejszonych gabarytach. UWAGA. Na modele z serii S, oferujemy aż 3 lata gwarancji. 
NOWOŚĆ: JET 100 PLUS AP o zasięgu promienia rzutu strugi wody ponad 100 m.

Zraszacze do cieczy korozyjnych

Zraszacze te są przeznaczone do stosowania z płynami korozyjnymi. Są wytwarzane ze specjalnych materiałów, a ich części aluminiowe są poddawane utlenianiu anodowemu. Wszystkie części mechaniczne są zabudowane wewnętrzne i chronione przed wszelką możliwą agresją chemiczną. Można je również stosować przy wysokich ciśnieniach. Stosuje się je z wodą morską do tłumienia pyłu w portach oraz z wodą ściekową do tłumienia pyłu na hałdach. Modele S80 i S80 SUPER służyć mogą do nawadniania trzciny. Dysze ze stali nierdzewnej są dostępne na życzenie.

Nowości- zraszacze elektroniczne

Seria elektromechaniczna współpracuje z programowalnym elektronicznym sterowaniem i jest sterowana za pomocą wielofunkcyjnego pilota. Możliwe jest ustawienie kąta nawadniania za pomocą wielofunkcyjnego pilota w prawo i w lewo; można również regulować prędkość obrotową, która nie jest już zależna od ciśnienia roboczego i może być zmieniana niezależnie dla każdego kierunku obrotu. Dzięki systemowi „ Just-Angle ” możesz ustawić kąt trajektorii, który jest lepiej dostosowany do kultury nawadniania; ręcznie lub automatycznie z ustawieniami zawartymi w wielofunkcyjnym pilocie. (Wbudowany) czujnik wiatru automatycznie dostosowuje trajektorię idealnie dostosowując się do prędkości wiatru.

Zraszacze dla deszczowni

Zraszacze turbinowe do montażu na maszynach samojezdnych - deszczowniach z własnym napędem. Trajektoria: 25 stopni. Możliwość szybkiego pozycjonowania. Idealne funkcjonowanie na stromym terenie. Żadnych wibracji ani odbić, które powodują przemieszczanie się płóz lub wózków. Wbudowany przerywacz strumieniowy.

Rodzaje zraszaczy

ZRASZACZE TURBINOWE ZRASZACZE TURBINOWE
ŚREDNIEGO, DALEKIEGO ZASIĘGU
ZRASZACZE TURBINOWE ZRASZACZE TURBINOWE
DLA DESZCZOWNI
ZRASZACZE ELEKTRONICZNE ZRASZACZE ELEKTRONICZNE
DLA DESZCZOWNI
SPRINKLERS ZRASZACZE
DLA TŁUMIENIA PYŁU
SPRINKLERS ZRASZACZE
DLA CIECZY POWODUJĄCYCH KOROZJĘ
Zraszacze rolnicze
S45 średniego zasięgu
S60 E dużego zasięgu
S60 dużego zasięgu
S70 dużego zasięgu
S80 dużego zasięgu
S80 SUPER bardzo dużego zasięgu
JET 100 PLUS A.P. bardzo dużego zasięgu

Typy zraszaczy do cieczy korozyjnych

S70 - 25 ° CW - dużego zasięgu
S70 - POŁĄCZENIE KOŁNIERZOWE CW 43 ° 
S80 CW dużego zasięgu 
S80 SUPER CW bardzo dużego zasięgu

Zraszacze elektroniczne

JET 100 ELECTRONIC -BARDZO DŁUGI RZUT
JET 100 ELECTRONIC Just Angle - BARDZO DŁUGI RZUT
JET 100 PLUS ELEKTRONICZNY- BARDZO DŁUGI RZUT
JET 100 PLUS 23 ° ELEKTRONICZNY - BARDZO DŁUGI RZUT

Zraszacze do deszczowni

S70 S - DŁUGI RZUT
S80 S - BARDZO DŁUGI RZUT
JET 100 - BARDZO DŁUGI RZUT
JET 100 PLUS - BARDZO DŁUGI RZUT

Lubisz to co widzisz? Zapisz sobie kopię - teraz.

Aqua-Grupa SBS © 2019

Aqua-Grupa SBS jest częścią Grupy SBS

Zaloguj się na swoje konto

Zaloguj się