To Top

Nodolini.pl

Nodolini Polska. Mamy pasję do zraszaczy
Odezwij się. Chcielibyśmy z Tobą współpracować.

  • Start
  • Porady
  • Rodzaje zraszaczy

Rodzaje wykonań

Przeglądaj poniższy spis by zorientować się w gamie dostępnych produktów typu zraszacze.

1

Gama produktów

Zraszacze Nodolini z dumą przedstawiają pełną gamę swoich produktów, będącą wynikiem ciągłych badań opracowanych w ciągu ponad pięćdziesięciu lat działalności.
2

Siła tradycji

Umożliwia nam połączenie solidności naszych zraszaczy z wyjątkowo wysoką wydajnością i zaawansowaną technologią. Jesteśmy pewni produkcji, która skutecznie spełnia współczesne potrzeby.
3

Nowa seria JET ELECTRONIC

Ta seria elektromechaniczna współpracuje z programowalnym sterowaniem elektronicznym i jest kontrolowana przez wielofunkcyjny pilot.
4

Zraszacze rolnicze

Zraszacze rolnicze wykonane z wysokiej jakości materiałów. Mają wysoką wydajność i zajmują niewielką powierzchnię. Na modele z serii S trzyletnia gwarancja. Model JET 100 PLUS AP osiąga zasięg o promieniu ponad 100 metrów. Rodzaje: S45 O ŚREDNIM ZASIĘGU, S60 DŁUGODYSTANSOWY, S60 E DŁUGI RZUT, S60 DŁUGI RZUT, S70 DŁUGI RZUT, S80 DŁUGI RZUT, S80 SUPER, BARDZO DŁUGI RZUT, JET 100 PLUS AP, BARDZO DŁUGI RZUT,
5

Zraszacze elektroniczne

Seria elektromechaniczna współpracuje z programowalnym elektronicznym sterowaniem i jest sterowana za pomocą wielofunkcyjnego pilota. Możliwe jest ustawienie kąta nawadniania za pomocą wielofunkcyjnego pilota w prawo i w lewo; można również regulować prędkość obrotową, która nie jest już zależna od ciśnienia roboczego i może być zmieniana niezależnie dla każdego kierunku obrotu. Dzięki systemowi „ Just-Angle ” możesz ustawić kąt trajektorii, który jest lepiej dostosowany do kultury nawadniania; ręcznie lub automatycznie z ustawieniami zawartymi w wielofunkcyjnym pilocie. (Wbudowany) czujnik wiatru automatycznie dostosowuje trajektorię idealnie dostosowując się do prędkości wiatru.
6

Zraszacze do cieczy korozyjnych

Zraszacze te są przeznaczone do stosowania z płynami korozyjnymi. Są wytwarzane ze specjalnych materiałów, a ich części aluminiowe są poddawane utlenianiu anodowemu. Wszystkie części mechaniczne są wewnętrzne i chronione przed wszelką możliwą agresją chemiczną. Można je również stosować przy wysokich ciśnieniach. Stosuje się je z wodą morską do tłumienia pyłu w portach oraz z wodą ściekową do tłumienia pyłu na hałdach. Modele S80 i S80 SUPER służą do nawadniania trzciny cukrowej. Dysze ze stali nierdzewnej są dostępne na życzenie.

Zraszacze do hałd, pyłu etc.

1

Korzyści, wady i zalety

korzyści: -Duży zasięg, ponieważ ciśnienie wody nie jest rozprowadzane przez kilka dysz -Bezstopniowa regulacja szerokości i sektora wady: -Stosunkowo głośny hałas podczas pracy -Skomplikowane ustawienie -Uzależnienie od ciśnienia wody -Często nierównomierny rozkład deszczu -Maksymalna elastyczność dzięki użyciu ogranicznika sektorowego. Jeśli chcesz nawadniać tylko jeden sektor i nie ma pełnego okręgu, można obrócić ogranicznik sektora. Można go regulować za pomocą dwóch w większości nieskończenie regulowanych ograniczników sektorowych w sektorze, który ma zostać zwilżony. Jeśli ogranicznik sektorowy napotyka zatrzymanie, przepływ do separatora strumieniowego jest przełączany tak, że zraszacz cofa się w przeciwnym kierunku. Obrót w przód jest zwykle powolny, a obrót w przeciwną stronę jest szybki. Prowadzi to do charakterystycznego hałasu.
2

Zraszacze dla pyłu

Zakres jest podzielony na zraszacze o trajektorii 25 ° -28 ° (dla kopalń, placów) i zraszacze o trajektorii 43 ° (dla hałd, nasypów). Wszystkie modele przeciwdziałające powstawaniu pyłu są wyposażone w chronione ruchome części, dzięki czemu mogą pracować również w trudnych warunkach. Standardowo zapewnia się osłonę z tworzywa sztucznego, aby lepiej chronić odsłonięte części. Na specjalne życzenie klienta możliwe są spersonalizowane rozwiązania, takie jak obróbka twardego utleniania szczególnie agresywnych środowisk wodnych lub dysze ze stali nierdzewnej. Firma jest również gotowa do wyceny i zaspokojenia wszelkich innych wymagań klientów.
3

Rodzaje antypyłowych

S60 - TŁUMIENIE PYŁU 28 ° S80 - 28 ° TŁUMIENIE PYŁU S80 SUPER - TŁUMIENIE PYŁU 28 ° S60 - 43 ° TŁUMIENIE PYŁU S70 - 43 ° TŁUMIENIE PYŁU S80 SUPER - TŁUMIENIE PYŁU 43 °

Asortyment podstawowy i specjalny

01

Asortyment podstawowy

Standardowy asortyment wersje: Wiązanie pyłu poprzez natryskiwanie deszczem Wiązanie pyłu za pomocą nawadniania
2

Wersje dodatkowe

Wersje specjalne Indywidualne wersje rozwiązań do pozbywania się pyłu. Standardowe armatki deszczujące, a także indywidualne systemy ochrony przeciwpyłowej w różnych konstrukcjach, także specjalne indywidualne projekty. Nowoczesne systemy wiążące kurz w poszczególnych wersjach. Oferujemy ponad kilkanaście indywidualnych wersji naszych systemów przeciwpyłowych.
3

Dlaczego my?

- zawsze certyfikowana jakość materiału - ponad 10-letnie know-how w zakresie wiązania pyłu gwarantuje właściwe rozwiązania o korzystnym stosunku ceny do wydajności.
Image
Image

Lubisz to co widzisz? Zapisz sobie kopię - teraz.

Aqua-Grupa SBS © 2019

Aqua-Grupa SBS jest częścią Grupy SBS

Zaloguj się na swoje konto

Zaloguj się