To Top

Nodolini.pl

Nodolini Polska. Mamy pasję do zraszaczy
Odezwij się. Chcielibyśmy z Tobą współpracować.

  • Start
  • Porady
  • Podział zraszaczy

Podział zraszaczy

W niniejszym zestawieniu prezentujemy główne rodziny zraszaczy, ich podział, typologię. W naszym serwisie internetowym znajdą Państwo szczegółowe opisy poszczególnych typów czy grup/ rodzajów zraszaczy.

Nodolini Działo Deszczowe

ZRASZACZE przeciwpyłowe - DO ROLNICTWA I TŁUMIENIA PYŁU Nodolini oferuje pełną gamę dużych zraszaczy turbinowych do tłumienia pyłu, które mają udokumentowane wyniki w praktycznych zastosowaniach. Dostępne są w rozmiarach 1 1/2" gwintowanych - 4" kołnierzowych. W zależności od ciśnienia promień może wynosić od 18 do 99 metrów, a zakres przepływu wynosi od 80 do 4050 litrów / minutę.

Zobacz więcej

Zraszacze plastyfikowane

ZRASZACZE przeciwpyłowe - DO WODY KOROZYJNEJ Nodolini oferuje szeroką gamę dużych zraszaczy przeciwpyłowych Rain Gun specjalnie zaprojektowanych do pracy z korozyjną wodą. Nadają się one do stosowania z wodą morską i ściekową w celu tłumienia pyłu w portach itp. Wszystkie części są anodowane lub powlekane tworzywem (plastyfikowane) w celu ochrony, wszystkie części mechaniczne są uszczelnione.

Zobacz więcej
Zraszacze do deszczowni

Zraszacze do deszczowni

ZRASZACZE do deszczowni bębnowych- do nawadniania deszczowniami z twardym wężem Firma Nodolini oferuje szereg zraszaczy do deszczowni. Są to zraszacze z "turbodoładowaniem" specjalnie zaprojektowane do deszczowni przejezdnych z twardym wężem.

Zobacz więcej

Zraszacze antypyłowe

ZRASZACZE przeciwpyłowe - DO TŁUMIENIA PYŁU NA HAŁDACH Nodolini oferuje szereg zraszaczy turbinowych o trajektorii kąta 43 stopni, które są specjalnie zaprojektowane do tłumienia pyłu z hałd w kopalniach, portach itp. Rozmiary połączeń od 2" gwintowanych do 4" z przyłączem kołnierzowym. W zależności od ciśnienia wysokość rzutu strugi na hałdę może wynosić od 11 do 36 metrów, promień może wynosić od 37 do 80 metrów.

Zobacz więcej
Zraszacze antypyłowe
Zraszacze bezobsługowe

Zraszacze bezobsługowe

ZRASZACZE deszczujące - DO ROLNICTWA
Nodolini oferuje pełną gamę dużych zraszaczy turbinowych do zastosowań rolniczych. Zraszacze te mają udokumentowane osiągnięcia w nawadnianiu upraw. Dostępne są w rozmiarach od 1 1/2" gwintowanych -do  4" z przyłączem kołnierzowym. W zależności od ciśnienia promień może wynosić od 18 do 99 metrów, a zakres przepływu wynosi od 80 do 4050 litrów / minutę. Na zdjęciu pokazano wariant bezobsługowy.

Zobacz więcej

Lubisz to co widzisz? Zapisz sobie kopię - teraz.

Aqua-Grupa SBS © 2019

Aqua-Grupa SBS jest częścią Grupy SBS

Zaloguj się na swoje konto

Zaloguj się