To Top

Nodolini.pl

Nodolini Polska. Mamy pasję do zraszaczy
Odezwij się. Chcielibyśmy z Tobą współpracować.

  • Start
  • Porady
  • Na całym świecie

Nasze zraszacze pracują na całym świecie

Na całym świecie firma Nodolini ma przedstawicielstwa w różnych krajach. Firma AQUA-Grupa SBS jako tutejszy przedstawiciel włoskiego koncernu Nodolini, specjalizującego się w produkcji zraszaczy do użytku przemysłowego, pragnie przedstawić ofertę zakupu zraszaczy.

New York

London

Tokyo


Zraszacze antypyłowe

Urządzenia te mają zastosowanie w miejscach, gdzie w wyniku etapów produkcji powstają i są składowane substancje pyliste w postaci hałd, takie jak żwir, piasek, popiół, miał węglowy itp.

Każdy ze zraszaczy wyposażony jest w unikalną funkcje „Dust”, dzięki której ruchome części urządzenia są chronione. Umożliwia to bezawaryjną pracę nawet w wymagających zapylonych warunkach. Dzięki temu możemy zapewnić 3-letnią gwarancję. Aluminiowe części zapewniają solidność i jakość urządzeń. Na specjalne życzenie klienta możliwe są także indywidualne rozwiązania, tak jak zastosowanie odpornych na utlenianie dysz wykonanych ze stali nierdzewnej.

Szczegółowy wykaz popularnych dostępnych modeli:
S60-28°
S80-28°
S80 Super-28°
S60-43°
S70-43°
S80 Super-43°

Każdy z produktów objęty jest 3 letnią gwarancją producenta! Możliwe rabaty przy zakupie kilku sztuk
W ofercie dostępne są także inne typy zraszaczy. Więcej informacji znajduje się na stronie producenta: http://www.nodolini.pl/ lub www.zraszacze.pl
Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty prosimy o kontakt zwrotny drogą poczty elektronicznej lub telefonicznie.

AQUA Grupa SBS sp. z o.o centrala
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 25
65-124 Zielona Góra  
zamowienia@zraszacze.pl

Zraszacz S70 S

Image

Lubisz to co widzisz? Zapisz sobie kopię - teraz.

Aqua-Grupa SBS © 2019

Aqua-Grupa SBS jest częścią Grupy SBS

Zaloguj się na swoje konto

Zaloguj się