To Top

Nasza historia

To co robimy jest naszą pasją
Skontaktuj się. Oddzwonimy. Będziemy współpracować.

Jak to się wszystko zaczęło...

Line

Przed laty rozpoczynaliśmy w garażu. Dzisiaj witamy Państwa w sieci kilkunastu oddziałów.

1

Pierwszy oddział

Dynamiczny rozwój firmy pozwala właścicielom na realizację koncepcji budowy sieci hurtowni instalacyjno-sanitarnych w Zachodniej Polsce. 1993: Powstaje pierwszy oddział zamiejscowy w Wałczu.
2

Kolejny oddział

1996: przychodzi kolej na oddział w Gorzowie Wlkp., który okazuje się równie trafną inwestycją. 1997: Firma uruchamia swoją jednostkę w Legnicy. Obecnie jest to jedna z 3 największych jednostek firmy AQUA.
3

Grupa SBS

W 1998 zarejestrowano SBS skupiające 20 czołowych firm handlowych, a firma AQUA była jednym z założycieli grupy, która na dzień dzisiejszy jest największą grupą zakupową tej branży w Polsce.
4

Import

2003: Firma AQUA rozpoczyna nowy etap w działalności firmy tj. import specjalistycznych produktów z branży techniki pompowej, systemów nawadniających oraz elektrozaworów.

Linia czasu

Line

1981

1981- powstanie

W tymże roku powstaje zakład świadczący usługi serwisowe pomp i agregatów silnikowych. Pierwszy rok działalności przynosi olbrzymi sukces w postaci zamówień usług na prawie 2 lata. Firma dość szybko rozbudowuje zaplecze adoptując dodatkowe pomieszczenia. W kolejnych latach wprowadza do oferty sprzedaż urządzeń i części zamiennych. Chłonność rynku powoduje systematyczne poszerzanie oferty handlowej i jej przewagę w przychodach nad usługami.

 

1981

1989

Po 1989

Ponad 38 lat tradycji znajduje się już w firmie "Aqua Grupa SBS" sp.  o.o. Od 1981 roku rozwija się rodzinny biznes, który rozpoczął działalność jako warsztat naprawy pomp. Jest to firma rodzinna o długiej tradycji. W 1989 firma znajduje się w nowej rzeczywistości gospodarczej i rozpoczyna sprzedaż urządzeń- głównie pomp.

1991

Rozwój po 1991

Aqua Grupa SBS to firma rodzinna z siedzibą w Zielonej Górze w Polsce Zachodniej. Po 1991 roku grupa firm otworzyła inne nowe lokalizacje w Polsce. Współcześnie firma zatrudnia około 100 osób w około 18 lokalizacjach w Polsce.

 

1991

10th Nov 2011

Dalszy rozwój

Aqua Grupa SBS to wyspecjalizowana sieć hurtowa zaopatrująca w systemy: grzewcze, pompowe, nawadniające i sanitarne. Od ponad 38 lat Aqua Grupa SBS cieszy się uznaną reputacją.

Lojalność, uczciwość i poświęcenie, aby zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom.

Nasze produkty, wytwarzane przez wiodące marki w branży, w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą Aqua Grupa SBS, z powodzeniem zostały użyte w tysiącach projektów w całej Europie.

Oprócz profesjonalizmu we wszystkim, co robimy, nasza elastyczność pozwala nam spełniać wymagające, indywidualne potrzeby klienta. Aqua Grupa SBS dostarcza pompy, ogrzewanie, systemy  nawadniania, specjalistyczne zawory, sieci zewnętrzne, instalacje wewnętrzne, urządzenia do uzdatniania wody - i wiele więcej ... Aqua Grupa jest uznanym liderem w naszej branży.

Kontakt w języku polskim: sekretariat@aqua.net.pl, w jęz. angielskim przez e-mail en@aqua.net.pl lub telefon 0048 508 898 554

2018

Nowa witryna o nawadnianiu

zraszacze.pl to nasza nowa strona internetowa z systemami nawadniania. Oferowane systemy zraszaczy są przeznaczone do zatrzymywania pyłu w płaskim krajobrazie, takim jak np. kopalnia, stocznia, itp. Oferujemy również zraszacze do żrących cieczy i ścieków.

Inna oferta:

Zraszacze przeznaczone do rolnictwa.

Elektromechaniczny programowalny zraszacz z elektronicznym układem kierowniczym.

2018

2020- nowy oddział

Otwarcie oddziału w Wałbrzychu
W dniu 3-go lutego 2020 r. otworzyliśmy 17. oddział "AQUA - Grupa SBS" z siedzibą w Wałbrzychu

Nasi partnerzy

Client 1
Client 2
Client 4

Aqua-Grupa SBS © 2019

Aqua-Grupa SBS jest częścią Grupy SBS

Zaloguj się na swoje konto

Zaloguj się