To Top

Misja spółki

Nawadnianie jest naszą pasją
Odezwij się do nas. Chcielibyśmy współpracować.

Czy często masz problemy z nawadnianiem pól? Z zapyleniem pochodzącym z hałd lub z terenów przemysłowych? Trafiłeś do ludzi których pasją jest rozwiązywanie Twoich problemów. Dażymy do możliwie najlepszego profesjonalizmu, stale się doszkalamy. Dzięki współpracy z nami szybko prześcigniesz swoją konkurencję na rynku, dzięki naszej pomocy staniesz się liderem w swojej branży.

Wizja

Nasza misja

Czym chcemy być?

CHCEMY BYĆ NAJBARDZIEJ ELASTYCZNĄ SIECIĄ HURTOWNI BRANŻY NAWADNIANIA, OFERUJĄC ROZWIĄZANIA WZMACNIAJĄCE KONKURENCYJNOŚĆ RYNKOWĄ NASZYCH KLIENTÓW.

Misja

Co jest dla nas ważne?

UNIKATOWA ELASTYCZNOŚĆ (pochylamy się nad każdym problemem)
PONADCZASOWE RELACJE (idea długofalowej współpracy z klientem)
BEZWZGLĘDNA UCZCIWOŚĆ (wobec Klienta i Klienta wobec nas)
CIĄGŁY ROZWÓJ (w zakresie wiedzy technicznej, handlowej i relacji międzyludzkich)
STAŁE PODNOSZENIE EFEKTYWNOŚCI (w zakresie wiedzy technicznej, handlowej i relacji międzyludzkich)
DĄŻENIE DO PROFESJONALIZMU (doradztwo techniczne, sprzedaż, obsługa posprzedażowa)
SAMODZIELNA INWESTYCJA (kreatywne podejście do zadań)

Nasze wartości

Image
Działając w środowisku dostrzegamy potrzebę włączenia się w miarę naszych możliwości w wydarzenia kulturalno-sportowe oraz akcje charytatywne.
 
LKS Trasa 
Firma AQUA Sp. z o.o. jest sponsorem Ludowego Klubu Sportowego TRASA. 04 września 2005 r. w Zielonej Górze w ramach Winobrania 2005 odbyło się Międzynarodowe Kryterium Uliczne w którym wzięli udział zawodnicy z Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, Ukrainy i Rosji.
W kryterium wystąpiło większość polskich grup zawodowych na czele z Intel Action. Przyjechali także cykliści z PSB, DHL Author, Legii Warszawa oraz innych ekip. Były również silne zespoły z Niemiec – Cottbus, Berlina i Eisenhuettenstadt. W sumie na starcie stanęło około 50-60 zawodowców.
 
 
W dniu 13 listopada br.  Klub Sportowy LKS „Trasa” w Zielonej Górze był organizatorem Międzynarodowego Przełajowego Wyścigu VII serii Pucharu Polski. Tradycyjna trasa wyścigu w parku na Wzgórzach Piastowskich, zgromadziła około 200 zawodników z Czech, Słowacji, Ukrainy, Niemiec i Polski. W zawodach wzięli udział wszyscy czołowi zawodnicy naszego kraju. Wyścig został rozegrany w sześciu kategoriach wiekowych, oraz odbył się wyścig dla kobiet oraz dzieci i młodzieży, gdzie najmłodszy uczestnik miał …2 lata! Na imprezie byli obecni znani kolarze z dawnych lat: Ryszard Szurkowski, Lech Piasecki, Tadeusz Mytnik, oraz medalista Mistrzostw Świata wychowanek LKS „Trasa” Zbigniew Spruch.
 
 
 
 
Tradycyjnie Klub Sportowy LKS "TRASA" rozpoczął sezon MTB. 14 kwietnia br. na Wzgórzach Piastowskich odbył się wyścig w którym wzięło udział ok. 200 zawodników z Czech, Słowacji, Niemiec i Polski. W tradycję już wpisało się, że AQUA wzięła udział w tym wydarzeniu jako jeden ze sponsorów.
 
 
 
Tęcza – Katolickie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „TĘCZA” Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej zajmuje się opieką nad osobami z zaburzeniami psychicznymi i niepełnosprawnymi intelektualnie. Firma AQUA widząc ogrom cierpienia osób chorych i niepełnosprawnych jest jedną z instytucji która poprzez wsparcie materialne próbuje wnieść nieco „tęczy” w życie dzieci i dorosłych, którzy są przewlekle chorzy.
 
Zielonogórskie Stowarzyszenie Jazzowe – Firma Aqua jest jednym ze sponsorów odbywającego się w dniach 20.04.2006-23.04.2006 II Międzynarodowego Festiwalu Jazzowego "Green Town of Jazz 2006". Informacje o festiwalu na stronie: http://www.zsj.pl/

Our Clients

Client 1
Client 2
Client 4

Aqua-Grupa SBS © 2019

Aqua-Grupa SBS jest częścią Grupy SBS

Zaloguj się na swoje konto

Zaloguj się