To Top

Aqua-Grupa SBS

Jesteśmy siecią hurtowni instalacyjnych
zlokalizowanych w zachodniej Polsce.

 • Start
 • OFERTA
 • Niwelowanie pyłu

Niwelowanie pyłu zraszaczami Nodolini Sprinklers

SYSTEMY ODPYLANIA

Dostarczamy systemy odpylania firmy Nodolini do kamieniołomów, elektrowni węglowych, elektrowni koksowych, itp. A także do hal jeździeckich itp. Dla branży sportowej i rekreacyjnej. Każda instalacja jest indywidualnie dopasowana do zastosowania i opiera się na naszym udanym systemie Nodolini.

Zraszacze_przemyslowe
Zdjęcie 1.: Systemy przeciwpyłowe, wiążące kurz, systemy zatrzymujące pył dla zapasów węgla

 

Wzgórza pylące, hałdy pyłu

Emisje pyłów z pokładów węgla i hałd emitujących pyły stanowią problem środowiskowy, który tworzy mieszkańcom i przedsiębiorstwom niezwykle trudne warunki życia. Kontrolowanie tych emisji jest ważną częścią Twojej odpowiedzialności za środowisko i lokalną społeczność. Sprawdzony kompleksowy system ochrony przeciwpyłowej Nodolini eliminuje potencjalne problemy. Oferujemy systemy Nodolini typu Dust-Suppressive Rainguns.

Istnieją również specjalnie powlekane wykonania dla szczególnie wymagających zastosowań.- por. fotografia:

 

TYPOWE ZASTOSOWANIA OBEJMUJĄ:

 • składy węglowe
 • drogi dojazdowe
 • obszary stoczni i hałdy kruszyw
 • kamieniołomy
 • centra recyklingu
 • składowiska odpadów z gospodarstw domowych i przemysłowych
 • miejsca prowadzenia prac rozbiórkowych
 • budynki przemysłowe
 • szkółki jeździeckie
 • konne tory wyścigowe
 • stajnie i kryte padoki jeździeckie
 • hale i areny jeździeckie
 • areny zewnętrzne

 

DLACZEGO WYBRAĆ NAS?

Ponad 20 lat doświadczenia w systemach tłumienia kurzu i pyłu. Ważny dystrybutor systemów Nodolini Rainguns. Pełna usługa projektowania (za darmo).

Systemy dla majsterkowiczów, na zamówienie: kompletna usługa instalacji

STEROWANIE JAKOŚCIĄ POWIETRZA WYMAGA PROFESJONALNYCH SYSTEMÓW TŁUMIENIA PYŁU

Istnieją surowe przepisy regulujące ilość pyłu na komercyjnym placu budowy. Władze lokalne i agencje ochrony środowiska mogą badać lokalizacje (i często tak robią jeśli wpłyną skargi) celem nałożenia kar lub wysokiej grzywny, jeżeli się to odbnywa z naruszeniem przepisów - albo sąsiednia osoba fizyczna lub spółka złożyła skargę.

Istnieje szereg rozwiązań dla tłumienia pyłu w zależności od rodzaju operacji (elektrownie, kamieniołomy, areny sportowe w branży rozrywki, systemy dla składów węgla, hałd i placów węglowych, etc.). Wiedza, które systemy wybrać aby osiągnąć najlepsze wyniki i jakie są najbardziej efektywne i wydajne metody instalacji, bierze się z doświadczenia i zrozumienia branży. Tutaj w Aqua Grupa SBS jesteśmy dumni z naszego doświadczenia w zakresie konfiguracji i dostaw systemów tłumienia pyłu i chętnie będziemy w stanie doradzać naszym klientom.

Wybór odpowiedniego rozwiązania dla Ciebie ...

Kiedy budynek lub plac budowy jest narażony na warunki wietrzne lub kurz jest wzniecany i rozprowadzany przez ruch pojazdów, potrzeba tłumienia pyłu rozproszonego ma swoje rozwiązanie. W większości przypadków oferta składałaby się z systemu starannie rozmieszczonych zrszaczy, które są automatycznie sterowane z centralnego punktu. Kluczem do sprawnego i wydajnego działania tych systemów jest zrozumienie i zaplanowanie geografii obszaru.

Często dana lokaliacja musi przez pewien czas utrzymywać hałdy tworzące podmuchy pyłu lub składy pylącego węgla. Aby kontrolować emisję pyłu z tych miejsc i unikać zwiększonych problemów środowiskowych, zalecamy jeden z naszych wiodących na rynku systemów przeciwpyłowych. To wodne rozwiązanie okazało się niezwykle skuteczne w zapobieganiu rozprzestrzeniania się pyłu i utrzymywaniu emisji z przedsiębiorstw w wymaganych granicach.

Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i dostępem do produktów wiodących na rynku, w tym serii Nodolini, mamy rozwiązanie.

Inne wymagania dotyczące tłumienia pyłu ...

Inne miejsca gdzie możemy zapewnić indywidualne rozwiązania odpylania dla naszych klientów to są: stocznie, składy węgla, kamieniołomy, centra recyklingu, składowiska odpadów,place rozbiórki, szkoły jazdy konnej i stajnie, hale i sale jeździeckie czy korty tenisowe.

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz fachowej porady.

W ofercie tłumienia pyłu:

S60 - 28° DUST SUPPRESSION

S60 - 28° DUST SUPPRESSION
S80 - 28° DUST SUPPRESSION

S80 - 28° DUST SUPPRESSION


S80 SUPER - 28° DUST SUPPRESSION

S80 SUPER - 28° DUST SUPPRESSION


S60 - 43° DUST SUPPRESSION

S60 - 43° DUST SUPPRESSION


S70 - 43° DUST SUPPRESSION

S70 - 43° DUST SUPPRESSION


S80 SUPER - 43° DUST SUPPRESSION 

 S80 SUPER - 43° DUST SUPPRESSION

 

Źródło: materiały z Maddison W T.

Lubisz to co widzisz? Zapisz sobie kopię - teraz.

Aqua-Grupa SBS © 2019

Aqua-Grupa SBS jest częścią Grupy SBS

Zaloguj się na swoje konto

Zaloguj się