To Top

Nodolini Polska

Mamy pasję do wody
Odezwij się do nas. Chcielibyśmy współpracować z Tobą.

  • Start
  • Informacje
  • Lider w branży

Lider w branży

Aqua Grupa jest uznanym liderem w naszej branży. Szeroka gama produktów wysokiej jakości, wydajna i skuteczna logistyka - uzupełniona przez nasz wykwalifikowany zespół, chętnie udziela wsparcia, doradztwa i szkolenia.

Kontakt przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w jęz. angielskim natomiast: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 0048 693 053 015

Specjaliści od systemów ochrony przeciwpyłowej w kamieniołomach, kopalniach węgla, elektrowniach itp.

Grupa Aqua jest czołowym europejskim dostawcą systemów hamowania i tłumienia pyłu, dla kopalni węgla, elektrowni, itp. Nasza szeroka gama produktów obejmuje armatki deszczowe i akcesoria, wszystkie od czołowych producentów po bardzo konkurencyjnych cenach.

Oferujemy również naszą wiedzę o produktach i doskonałą obsługę posprzedażną w Polsce i w Niemczech. Asortyment produktów Grupy Aqua to najnowocześniejsze systemy przeciwpyłowe, a jej dostawca Nodolini zajmuje się pierwszorzędną produkcją współpracując z uznanymi producentami w zakresie projektowania innowacyjnych, wydajnych i niezawodnych systemów.

Lubisz to co widzisz? Zapisz sobie kopię - teraz.

Aqua-Grupa SBS © 2019

Aqua-Grupa SBS jest częścią Grupy SBS

Zaloguj się na swoje konto

Zaloguj się