To Top

Nodolini Polska

Mamy pasję do wody
Odezwij się do nas. Chcielibyśmy współpracować z Tobą.

  • Start
  • Informacje
  • Historia firmy

Historia firmy

Ponad 38 lat tradycji liczy sobie spółka "Aqua Grupa SBS". Od 1981 roku rozwijała się jako rodzinny biznes, który rozpoczął działalność jako warsztat naprawy pomp. Aqua Grupa SBS to firma rodzinna o długiej tradycji z siedzibą w Polsce Zachodniej, w Zielonej Górze. Po 1991 roku firma zaczęła się szybciej rozwijać i otworzyła inne nowe lokalizacje, posiada kilkanaście oddziałów w Polsce. Obecnie firma zatrudnia około 100 osób w około 18 lokalizacjach w Polsce. Od lutego roku 2020 zapraszamy Państwa do nowej lokalizacji w Wałbrzychu na Dolnym Śląsku.

 

 

Aqua Grupa SBS to wyspecjalizowana sieć hurtowa zaopatrująca w systemy: grzewcze, pompowe, nawadniające i sanitarne. Od ponad 38 lat Aqua Grupa SBS cieszy się uznaną reputacją.

 

Nasza dewiza:

Lojalność, uczciwość i poświęcenie, aby zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom.

Nasze produkty, wytwarzane przez wiodące marki w branży, w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą Aqua Grupa SBS, z powodzeniem zostały użyte w tysiącach projektów w całej Europie.

Oprócz profesjonalizmu we wszystkim, co robimy, nasza elastyczność pozwala nam spełniać wymagające, indywidualne potrzeby klienta. Aqua Grupa SBS dostarcza pompy, ogrzewanie, systemy  nawadniania, specjalistyczne zawory, sieci zewnętrzne, instalacje wewnętrzne, urządzenia do uzdatniania wody - i wiele więcej ... Aqua Grupa jest uznanym liderem w naszej branży.

Oferujemy również naszą wiedzę o produktach i doskonałą obsługę posprzedażną w Polsce i w Niemczech. Asortyment produktów Grupy Aqua to najnowocześniejsze systemy przeciwpyłowe, a jej dostawca Nodolini zajmuje się pierwszorzędną produkcją współpracując z uznanymi producentami w zakresie projektowania innowacyjnych, wydajnych i niezawodnych systemów.

Kontakt w języku polskim: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w jęz. angielskim przez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon 0048 508 898 554

 

Lubisz to co widzisz? Zapisz sobie kopię - teraz.

Aqua-Grupa SBS © 2019

Aqua-Grupa SBS jest częścią Grupy SBS

Zaloguj się na swoje konto

Zaloguj się